Yasak Elma

Yasak Elma

Yasak Elma

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen gibi usta oyunların rol aldığı Yasak Elma Dizisi 6 .Sezonu ile birlikte sizlerle. 

Yasak elma 

Yasak elma dizisi bu yıl 6. sezon ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her yıl yeni sezonda büyük bir etki uyandırmayı başaran dizinin yeni sezonunda da oldukça keyifli bölümler izleyici karşısına çıkıyor. Yasak elma yeni sezon bölümleri diziyi yıllardır takip eden büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyor. Ve her yeni bölüm bin bir farklı entrika ve heyecan ile yayına başlıyor. Mevcut bölümü izleyen Yasak Elma tutkunları izledikleri bölüm en heyecanlı yerde bittiğinde bir sonraki bölümde neler olacağı konusunda büyük bir merak yaşıyor. Ve bu merakı giderebilmenin tek yolu olarak Yasak Elma dizisinin sonraki bölümünün en can alıcı yerleri ile hazırlanmış olan fragmanlar devreye giriyor.


Yasak Elma son bölüm

Yasak Elma dizisi her hafta pazartesi günleri saat 20.00 itibari ile izleyicileri ekrana kilitliyor. Yasak Elma son bölüm izlemek isteyenler saat 20.00 de başlayan geçmiş hafta özetinin ardından bu soluksuz heyecanı yaşayabiliyor. Entrika dolu bu heyecanlı dizinin yeni bölümü verilen özet yayından sonra izlenebiliyor. Yasak Elma yeni bölümde ne tür heyecanlı sahnelerin sizleri beklediği geçen hafta içerisinde yayınlanan fragmanlar sayesinde biraz olsun tahmin edilebiliyor. 

Yasak elma izle seçeneği ile son bölümü kendi kanalında pazartesi 20.00 itibari ile izleyebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden yeni bölüm izle seçeneği ile istediğiniz gün ve saatlerde Yasak Elma son bölümü ve daha önce oynamış olan eski sezonlarla birlikte eski bölümleri takip edebilirsiniz.


Yasak Elma fragman

Yasak Elma dizisinde en az son bölüm kadar etkileyici ve merakla beklenen diğer yayınlar da şüphesiz ki Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlarıdır. Son bölüm bittikten hemen sonra yetkili kanal tarafından yayına alınan fragmanlar bölüm bittikten sonra en çok izlenenler arasında yer almaktadır. Yeni bölüme ait olan fragman yayınları sayesinde izleyiciler yeni bölümde ne tür heyecanlı sahnelerin yaşanacağı hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Bu nedenle Yasak Elma fragman yayınları da en az dizi bölümleri kadar ilgi görmektedir. Ve izleyiciler tarafından takip edilip izlenmektedir. 


Yasak Elma son fragman

Yasak Elma son fragman yayınları ile önümüzdeki hafta dizide nelerin yaşanacağını hemen öğrenebilirsiniz. Son fragman yayınları dizinin yeni bölümü biter bitmez hemen bir haftaki bölümü heyecanla bekleyen izleyiciler için yayına alınıyor. böylece bir hafta yeni bölümü beklemekte sabredemeyen dizi müdavimleri için bir nebze olsun merakları giderilmiş oluyor.  

Yasak Elma yeni fragman yayınları dizinin son bölümü biter bitmez yetkili kanalda yayınlanıyor. Bunun ardından artık Yasak Elma son fragmanları internet üzerinden fragman yayıncılığı yapan sitelerde bulabilirsiniz. Birkaç farklı bölüm halinde hazırlanan fragmanlar sayesinde önümüzdeki hafta dizine ne tür gelişmeler yaşanacağını öğrenebilirsiniz. 


Yasak Elma yeni bölüm

Yasak Elma dizisi her hafta milyonlarca kişi tarafından izlenen ben çok sevilen dizilerden birisi olarak bilinmektedir. 7’den 70’e oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabilen bu dizinin oyuncuları her biri birbirinden değerli sanatçılar olarak karşımıza çıkıyor. Her hafta yeni heyecanların işlendiği ve birbirinden keyifli entrikaların çevrildiği Yasak Elma yeni bölüm yayınları büyük bir merakla bekleniyor. Her pazartesi ekrana gelen yeni bölümler bir önceki bölümü geride bırakan bir etki ile yola devam ediyor.


Yasak Elma izle

Yasak Elma dizisi 6 sezondur aralıksız olarak devam ediyor. Birbirinden değerli ve güçlü oyuncu kadrosu ile uzun bir dönemdir reyting rekorları kıran dizinin son bölümünü yayın kanalı ile birlikte internet üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Yasak Elma son bölüm izle seçeneği sayesinde her gün veya her saat diliminde kaçırdığını bu son bölümü reklamsız seçenekler ile hemen izleyebilirsiniz.