Yalı Çapkını

Yalı Çapkını

Yalı Çapkını

Star TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkını'nın tüm bölüm fragmanlarını sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Yalı Çapkını

Yalı Çapkını her cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan ve daha ilk bölümünden oldukça geniş bir izleyici kitlesini peşinden sürüklemeyi başarabilen dizilerden birisidir.  Gerçek bir hikayeden uyarlanmış olan bu dizide güçlü bir oyuncu kadrosu yer almaktadır. Her hafta cuma günü yeni bölümü ile yayına giren Yalı Çapkını dizisi her bölümde heyecanlı ve ilgi çekici sahneleri ile izleyenleri bir kez daha kendisine hayran bırakmaktadır. Her yeni bölümün ardından bir sonraki bölümde neler olacağı Yalı Çapkını dizisini yakından takip eden izleyiciler için her zaman merak konusudur.


Yalı Çapkını dizisi Gaziantep’ten gelerek İstanbul'da çok güçlü bir aile Olmayı başarabilen Korhan ailesini konu alıyor.  Bu hikaye İstanbul'un en güçlü ailelerinden birisi olan Korhan ailesinin direği Halis Ağa ailenin en küçük torunu Ferit’in sorumsuzluklarından kurtulabilmesi için onu Gaziantepli bir ailenin kızı ile evlendirmek istemesi ile başlıyor.  Her bölüm gelişen olaylar izleyicileri oldukça farklı yerlere sürüklüyor.


Yalı Çapkını Son Bölüm

Yalı Çapkını henüz yeni bir dizi olmasına rağmen çok kısa sürede son bölümü heyecanla beklenen ve en çok takip edilen dizilerden birisi olmayı başarıyor. Yalı Çapkını son bölüm cuma akşamı yayınlanan özet yayınının ardından izleyicilerle buluşuyor. Dizinin son bölümünde merakla Beklediğiniz sahneler sizler etkisi altına almayı başarıyor.


Yalı Çapkını Son Bölüm Fragmanı

Yalı Çapkını Son bölüm her cuma günü Star TV ekranlarında yayınlanıyor.  Son bölümde bu heyecan dolu dizide izleyicileri nelerin beklediği dizi için yayınlanan fragmanlar ile önceden yayınlanıyor. Dizinin son bölümünün en can alıcı sahneleri birkaç farklı Yalı Çapkını son bölüm fragmanı ile izleyicilere fikir veriyor. Ve bu dizinin müdavimleri yayınlanan son bölüm fragmanları ile gelecek olan yeni bölümü çok daha büyük bir heyecan ve merakla bekliyor. 


Yalı Çapkını Fragman

Yalı Çapkını Fragman paylaşımları dizinin yeni bölüm yayınlandıktan sonra izleyicilerin merakla beklediği yayınlardan birisidir. Dizinin hemen ardından Star TV ekranlarında gösterime giren Yalı Çapkını fragmanları aynı zamanda internet üzerinden fragman yayını yapan farklı platformlarda da izleyicilerle buluşuyor. Yalı Çapkını fragman yayınları son bölümün ardından bir sonraki bölümde karşınıza çıkacak en heyecanlı sahnelerden oluşuyor. İzlediğiniz fragman yayınları sayesinde bir sonraki bölüm hakkında fikir sahibi olsanız da yeni bölüm için sabırsızlığın hız ve heyecanınız bir adım daha öteye taşınıyor.


Yalı Çapkını İzle

Yalı Çapkını izle seçeneği ile bu diziyi günün her saatinde internet üzerinden izleme imkanı elde edebilirsiniz. Cuma akşamı yayınlanan son bölümü kaçırdığımızda bu bölümün reklamsız tekrarını Yalı Çapkını izle alternatifi ile hemen izleyebilirsiniz. Dilediğiniz yerde diziyi durdurabilir ve daha sonraki bir zaman diliminde kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.


Yalı Çapkını En Son Bölüm

Yalı Çapkını en son bölüm yayınlandıktan sonra bu bölümü tekrar izleyebilirsiniz.  Aynı zamanda yayınlanan en son bölümün ardından Yalı Çapkını fragmanlarını takip edebilirsiniz. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu dizide oldukça güçlü bir oyuncu kadrosunun yer alması dizinin çok kısa sürede en çok sevilen dizilerden birisi olmasına olanak sağlamıştır. Çok kısa sürede milyonlarca izleyici peşinden sürükleyen Yalı Çapkını dizi yayını son bölümü en çok heyecanla beklenen dizilerden birisi olmayı başarmıştır.


Yalı Çapkını Son Bölüm Fragmanı

Yalı Çapkını Son bölüm fragmanı için Son Eklenen Fragman sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Son Eklenen Fragman sitesinde sizlere Yalı Çapkını dizisi ile birlikte Türkiye'nin en çok sevilen dizilerinin fragman yayınlarını en güncel haliyle sunuyoruz.  Dizilerin yeni bölümleri bittikten sonra yayınlandıkları kanalda fragmanları izleyici sunulması ile birlikte bu fragmanları en güncel haliyle Son Eklenen Fragman internet sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.